01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg
صادرات برنج ایرانی به عراق و افغانستان

 صادرات برنج ایرانی به عراق و افغانستان به دلیل موقعیت این دو کشور می تواند بسیار مهم و با اهمیت باشد.

برخی کشورهای همسایه ایران به لحاظ اقتصادی و سیاسی دارای شرایط ویژه ای هستند که میتواند شرایط مناسبی را به لحاظ صادرات ایران به این کشورها فراهم سازد.

به عنوان مثال کشورهای آسیای میانه، کشورهای در حال توسعه ای هستند که در فرایند رشد و توسعه خود نیاز به واردات تکنولوژی های صنعتی، گاز، برق و خدمات مهندسی دارند.

ایران می تواند به عنوان کشوری که فرایند صنعتی شدن را زودتر از سایر کشورهای منطقه آغاز کرده، بخش مهمی از نیازهای وارداتی این کشورها را بر عهده گیرد.

برخی شرایط ایران مانند سوخت ارزان قیمت، نیروی کار سلامت، تحصیل کرده و متخصصی و همچنین نزدیکی به بازارهای هدف باعث شده تا موقعیت مناسبی برای ایجاد شعبی از بنگاه های معتبر جهانی در ایران وجود داشته باشد.

هر پنج کشور آسیای میانه، در دهه ۲۰۰۰ نسبت به دهه ۱۹۹۰ رشد قابل ملاحظه ای را تجربه کرده اند، به طوری که طی این دهه متوسط رشد اقتصادی این کشورها بین ۴ تا ۹ درصد در نوسان بوده است.

موضوعی که نشان می دهد رشد اقتصادی این کشورها فرصتی را برای ایران فراهم می آورد تا از تجربه ایران در زمینه ایجاد زیرساخت های صنعتی استفاده کنند.

به دلیل محدودیتهای مالی امکان بهره برداری کاملی از تجربه انباشت شده ایران برای احداث سد، نیروگاه و سایر زیرساختهای صنعتی وجود نداشته است.

در نتیجه در این زمینه مازاد ظرفیتی ایجاد شده که می تواند به کشورهای همسایه و آسیای میانه صادر شود.

از دیگر ظرفیتهایی که کشورهای همسایه برای اقتصاد ایران فراهم می آورند، موقعیت دو کشور عراق و افغانستان است.

جهت مشاوره درباره خرید یا فروش برنج ایرانی و خارجی با ما تماس بگیرید:

مدیر فروش یکتا برنج: محمد نیکخواه

موبایل: 09111180060

شماره دفتر : 01135337841

جیمیل: yekta.ricee@gmail.com

آیدی مستقیم تلگرام

نشانی : مازندران - بابلسر- میدان امام حسین- ابتدای جاده بابل- روبروی شالیکوبی آرام - دفتر فروش یکتابرنج


فرم ثبت در خواست

در صورتی که قصد همکاری با ما در زمینه خرید، فروش، صادرات ، واردات و یا هر درخواست دیگری درباره انواع برنج و محصولات وابسته دارید ، هم اکنون فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید.

نام و نام خانوادگی
ورودی نامعتبر

موبایل
ورودی نامعتبر

توضیحات
ورودی نامعتبر

برو بالا